ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Поздравления пациентов с праздниками 2012 г.

Новости:
 20.09.10 - В разделе:"СТАТЬИ" размещено Видео интервью:
 Канал "CITI", дата выхода 20.09.10
 Рубрика: "Сити-терапия". Лечение грудничков методами манипуляционной медицины
  Смотреть On-line»


 27.07.09
- У розділі:"СТАТТІ" встановлено Відео запис: Канал "UBC", відзнято 27.06.09 - 15:40, 22:10
 Програма: "Індустрія здоров'я",
 Тривалість: 20 хвилин....

  Дивитись On-line»
                                                                       Адміністратор сайту.Цей сайт присвячено методам лікування багатьох захворювань організму за допомогою мануальної терапії за методикою доктора Ігнатьєва Геннадія Васильовича.

Сподіваюся, Ви тут знайдете відповіді на питання що Вас турбують та оберете для себе вірний шлях лікування, одержите корисну інформацію для себе й своїх дітей.

Намагатимусь розкрити теми, що Вас цікавлять, доступною мовою, застосовуючи як найменше медичної термінології.
На цьому сайті ви знайдете інформацію про причини болей у спині (люмбалгія,тораколгія, радикуліти та інші.), болі в шиї (цервикалгія, та інші), кінцівках, голові , в області серця, шлунково-кишковому тракті, по гінекології й урології, про причини походження міжхребцевих гриж, плоскостопості, сколіозу, остеохондрозу, погіршення зору та слуху в дітей, дисплазії, вегетосудинній дистонії (ВСД), к, вертебробазилярної недостатності, міжреберній невралгії, а також впливу хребта на ендокринне дзеркало (у тому числі, захворювання щитовидної залози) та інше.
При лікуванні використовується мануальна терапія, рефлексотерапія, акупрессура, фітотерапія, а також при необхідності, в індивідуальних випадках, глинотерапія, апітерапія, гірудотерапія.
Чи відомо Вам,
що 70% всіх захворювань в організмі людини пов'язані із хребтом. Багаторічний досвід та практика (більше 28 років) дозволили розробити свою методику лікування вище перерахованих захворювань без уколів і таблеток й отримувати значно кращі результати лікування.

До гарного звикають дуже швидко,
а до поганого пристосовуються все життя.


Перелік захворювань, які добре піддаються лікуванню, за даною методикою: дисплазія кульшових суглобів, кривошия, плоскостопість у дітей, сколіоз 1-2 ст. і порушення в поставі у дітей, міофасціальний (болючий) синдром, остеохондроз 1-2 ст., грижі міжхребцевих дисків, радикуліт (люмбаго), вегетосудинна дистонія, дискінезія жовчовивідних шляхів, порушення роботи щитовидної залози (хр. тиреоїдит, гіперплазія, гіпоплазія...), хр. простатит, аднексити яєчників, і багато інших супутніх захворювань, пов'язані з нервово-корінцевим синдромом у хребті, тазі, кінцівках.

Офіційне право Геннадія Ігнатьєва на приватну медичну практику підтверджено ліцензією МОЗ України (Сер. АА. №111270; Спец. дозвіл МОЗ України №943 від 19.11.2007 р.). Багаторазово ним пройдені різні експертизи-перевірки, висновки яких незмінно підтверджували позитивний ефект від застосовуваних методів лікування.


Найбільше досягнення лікара, коли пацієнт приходить через рік на медогляд і не пам'ятає з якими скаргами звертався!

З Повагою, Геннадій Васильович Ігнатьєв

Також Ви можете відвідати сайт: «Медицинский центр Доктора Игнатьева»

На консультацію Ви можете записатися за тел.: +38(044) 227-32-51, +38067 920-46-47


Приносимо свої вибачення за можливі орфографічні помилки, через великий обсяг інформації.
                                                                                      Адміністратор сайту.